Ödeme

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

 

Kredi kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız. Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure” seçeneğini tıklayınız.

 

3D Secure Nedir?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

 

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

 

3D Secure ile nasıl alışveriş yapabilirim?

Siparişi onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan dogrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.

 

BKM Express ile Ödeme

Ödeme sayfasında "BKM Express ile ödeme" seçeneği seçilerek BKM Express Dijital Cüzdan hesabınıza ulaşabilir, hesabınıza tanımladığınız kartlardan ödeme yapmak istediğiniz kartı seçerek ödeme işlemini hızlıca tamamlayabilirsiniz.

 

Bkm Express Nedir?

BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve bankalar ile ortak geliştirilen, internet üzerinden alışverişlerin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlayan bir Dijital Ödeme çözümüdür. Mevcut kartınız ile BKM Express'e kaydolabilir, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapıp taksit ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 

BKM Express’ e nasıl başvurabilirim ?

Kart sahibiyseniz, bkmexpress.com.tr veya BKM Express'in mobil uygulaması üzerinden herhangi bir ücret ödemeden BKM Express üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Gift Kart ile Ödeme

Sepetim sayfasında GIFT CARD alanı seçilerek, ‘’Gift kart kodunuzu girin’’ alanına Gift Card’ın arka yüzündeki seri numarayı girerek ‘’Ekle’’ butonuna tıklayıp sepet tutarınıza mevcut indirimlerinizi yansıtabilirsiniz.

 

Masterpass ile Ödeme

MasterPass hesabınıza tanımladığınız bilgiler, bankanızdaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak SMS onayı ile eklenir. Kart bilgilerinizi bir kez kaydettiğiniz zaman, alışveriş yaparken kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmamaktadı. Mastercard alt yapısı içinde güvenli bir şekilde kart bilgilerinizi saklayarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Masterpass Nedir?

Masterpass, Mastercard'ın global dijital ödeme çözümüdür. Kart bilgilerinizi tek bir güvenli alt yapıda saklar ve hızlıca ödemelerinizi yapmanızı sağlar.

 

Masterpass’ e Nasıl Üye Olunur?

Masterpase’ e iki farklı yöntem ile kaydolabilirsiniz:

•Masterpass Türkiye web-sitesi üzerinden

•Masterpass ödeme yönteminin geçerli oldugu iş yerlerinde ödeme esnasında

 

MasterPass kullanıcı adınız, kayıt esnasında girdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme anında yapılan kayıt işlemi ardından MasterPass hesap şifreniz kayıtlı cep telefonunuza SMS ile iletilir.

 

Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?

Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5